• 2023/2024

    • 1. Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych:

      PSP w Lubichowie – kategoria dziewcząt
      I miejsce

      PSP w Lubichowie – kategoria chłopców
      II miejsce

      2. Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.

      PSP Lubichowo 
      III miejsce

      3. Charytatywny udział w Centrum Rehabilitacyjno – Rekreacyjnym DOBRY BRAT w Osieku:

      Mirela Stiwe

      Halina Mućka

      Izabela Stoffa

      Zofia Demska

      Kamil Jędrzejewski

      Mikołaj Stoffa

      Michał Mokwa

      4. Warsztaty regionalne dla dzieci z Publicznego Przedszkola w Bobowie:

      Mirela Stiwe

      Zofia Demska

      Michał Mokwa

      Mikołaj Stoffa

      5. XV Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

      Mirela Stiwe 
      I miejsce

      Monika Mokwa
      wyróżnienie

      6. Rejonowe Mistrzostwa w piłce ręcznej w Czarnej Wodzie

      chłopcy z rocznika 2009/2010 
      I miejsce

      chłopcy z rocznika 2012/2013
      III miejsce

      7. Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców – IGRZYSKA MŁODZIEŻY

      drużyna z PSP Lubichowo
      II miejsce 

      8. Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej 

      awans do Mistrzostw Powiatu – reprezentacja chłopców

      9. Mistrzostwa Rejonu w Pilce Koszykowej

      awans do Mistrzostw Powiatu Starogardzkiego – reprezentacja dziewczynek

      10. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

      reprezentacja chłopców
      II miejsce

      11. Konkurs pożarniczy – etap szkolny:

      II miejsce – Magdalena Rezmer
      III miejsce – Anna Wysocka

       

      12. Mistrzostwa Rejonu w Drużynowych Biegach Przełajowych
       

      Wyniki rywalizacji dziewcząt:

      Miejsce I – PSP w Lubichowie – awans do mistrzostw powiatu

      Miejsce II – PSP w Czarnej Wodzie – awans do mistrzostw powiatu

      Miejsce III – PSP w Kaliskach

       

      Wyniki rywalizacji chłopców:

      Miejsce I – PSP w Czarnej Wodzie – awans do mistrzostw powiatu

      Miejsce II – PSP w Lubichowie – awans do mistrzostw powiatu

      Miejsce III – PSP w Kaliskach

       

      13.Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej chłopców 

      klasy IV – VIII
      awans do Mistrzostw Rejonu w Piłce Nożnej

       

      14. Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej chłopców „Igrzyska Dzieci”

      II miejsce

      15. Mistrzostwa Rejonu w Piłce Nożnej chłopców „Igrzyska Młodzieży Szkolnej” 

      awans do Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej

      16. VII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. „Barwy Świata”, pod patronatem honorowym Pomorskiego Kuratora Oświaty Pana Grzegorza Krygera - etap powiatowy

      Michał Mokwa -  klasa 7B 
      I miejsce 

      17. 41. edycja Konkursu Poezji i Prozy Kociewskiej im. Antoniego Górskiego

      Zofia Demska -
      III miejsce
      w kategorii klas IV - VI

      18. 41. edycja Konkursu Poezji i Prozy Kociewskiej im. Antoniego Górskiego

      Mirela Stiwe
      I miejsce w kategorii klas IV – VI - ​​​​​awans do finału

      19. Finał  Wojewódzkiego Pilotażowego Projektu Edukacyjnego „Bezpieczny nastolatek w świecie cyfrowym"

      Maja Galant, Magdalena Klofczyńska, Natalia Beling
      wyróżnienie 

      20. Okręgowe Eliminacje Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

      Jan Czecholiński 
      II miejsce, awans do finału 

      Zofia Kopczyńska i Natalia Bogucka
      wyróżnienie 

      21. „Uczę się bezpieczeństwa na drogach Pomorza”

      Filip Sommerfeld, klasa Ic 
      Leonard Bukowski, klasa IIc 
      Aleksandra Kolaska, klasa IIIb 

      awans do etapu wojewódzkiego

      22. VII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. „Barwy Świata”, pod patronatem  honorowym Pomorskiego Kuratora Oświaty Pana Grzegorza Krygera. 

      Michał Mokwa 
      I  miejsce - etap powiatowy  

      Magdalena Kaszubowska
      I  miejsce - etap powiatowy 

       

      23. Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej, kat. recytacja dzieci młodszych

      Jan Czecholiński
      II miejsce

      24. Wielki Maraton Czytelniczy 2023/2024

      Elżbieta Kaleta 
      wyróżnienie 

      25. Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczo – Fotograficzny

      Julia Jędrzejewska 
      III miejsce 

    • 2022/2023

    • 1. Ogólnopolski Konkurs Ekologia W Moim Domu

      w kategoria: praca multimedialna
      Szymon Szyca, kl. 8b
      III miejsce

      2. Mistrzostwa Rejonu Piłki Koszykowej 3x3

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      I miejsce

      3. Mistrzostwach Powiatu Piłki Koszykowej 3x3

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      III miejsce

      4. Międzywojewódzki Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lolków Naszych”

      Zespół Lubichowskie Kociewiaki
      I miejsce

      Elżbieta Kaleta
      wyróżnienie

      5. Wojewódzki Konkurs  z Języka Niemieckiego

      Valentina Kantar,  kl. VIII a
      Finalistka

      6. Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Chłopców i Dziewcząt:

      PSP Lubichowo dziewczęta rocznik 2010
      I miejsce 

      PSP Lubichowo  chłopcy rocznik 2010 i młodsi
      I miejsce

      7. Młodzież Zapobiega Pożarom – eliminacje gminne

      PSP Lubichowo 
      I miejsce 

      8. Mistrzostwa Powiatu w Mini Koszykówce Dziewcząt

      PSP Lubichowo 
      III miejsce 

      9. Mistrzostwa Powiatu w Mini Koszykówce Chłopców

      PSP Lubichowo 
      II miejsce 

      10. 40. Konkurs „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską” im. Antoniego Górskiego - eliminacje rejonowe

      Mirela Stiwe
      I miejsce
      w kat. klas IV-VI recytacja

      11. 40. Konkurs „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską” im. Antoniego Górskiego - eliminacje rejonowe

      Monika Mokwa
      I miejsce
      w kat. klas VII-VIII recytacja

      12. II Międzynarodowy Konkurs Historyczny - Śladami historii Polski - skąd nasz ród.

      Elżbieta Kaleta
      III miejsce

      Lena Pogorzelska
      wyróżnienie

      13. Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy w Wielkim Bukowcu dla klas V – VI ze znajomości lektury Rafała Kosika: Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

      drużyna w składzie: Oskar Bruniecki Vb, Kamil Jędrzejewski Vc, Zofia Kopczyńska VIa, Mikołaj Segar VIa
      III miejsce

       

      14. Finał 40. Konkursu „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską” im. Antoniego Górskiego 

      Mirela Stiwe
      I miejsce
      w kat. klas IV-VI recytacja

      15. Finał 40. Konkursu „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską” im. Antoniego Górskiego 

      Monika Mokwa
      I miejsce
      w kat. klas VII-VIII recytacja

      16. XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

      Mateusz Filarski
      I miejsce

      Antoni Piotrowski
      II miejsce

      Michał Mokwa
      III miejsce

      Alex Bruniecki
      III miejsce

      Adrian Filarski
      wyróżnienie

    • 2021/2022

    • 1. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – Igrzyska Dzieci

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      I miejsce

      2. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      II miejsce

      3. Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców – Igrzyska Dzieci

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      III miejsce

      4. XIII Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego w kategorii – Poezja i Proza:

      w kategorii klas I-III
      Mirela Stiwe
      II miejsce 

      w kategorii klas VII-VIII
      Monika Mokwa
      I miejsce

      5. XIII Międzywojewódzki Festiwal Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego w kategorii – Poezja i Proza oraz Wokal:

      w kat. klas I-III
      Mirela Stiwe
      wyróżnienie

      w kat. klas VII-VIII
      Monika Mokwa
      I miejsce

      w kategorii Wokal w grupie klas IV-VIII
      Elżbieta Kaleta
      II miejsce

      6. Rejonowy XXXIX Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską im. Antoniego Górskiego

      w kat. poezja i proza klas VII – VIII
      Monika Mokwa
      I miejsce

      w kat. proza i poezja śpiewana klas IV-VI
      Elżbieta Kaleta 
      I miejsce

      w kat. poezja i proza klas I-III
      Mirela Stiwe
      I miejsce

      7. VI Wojewódzki Turniej Czytelniczy „Mole książkowe”

      Maja Góralska
      wyróżnienie

      8. Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

      Marcel Jodko
      I miejsce 

      Kacper Kubkowski  
      Wyróżnienie 

      9. Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt :

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      II miejsce

      10. Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych chłopców:

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      I miejsce

      11. Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych chłopców:

      Oliwier Hrabski
      I miejsce

      12. Międzyszkolny Festiwal Piosenki dla klas I-III „Mała Estrada”

      Cezary Dzienniak
      II miejsce

      Nina Osowska  - PSP Lubichowo
      Wyróżnienie 

      13. XXXIX Konkurs „ Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską im. Antoniego Górskiego

      kat. poezja i proza
      Monika Mokwa
      II miejsce

      kat. proza i poezja śpiewana
      Elżbieta Kaleta
      I miejsce

      kat. poezja i proza
      Mirela Stiwe
      I miejsce

      14. Mistrzostwa Powiatu w 4 – boju LA dziewcząt

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      II miejsce

      15. Mistrzostwa Powiatu w 4 – boju LA chłopców

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      III miejsce

      16. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

      Marcel Jodko 
      III miejsce i  tytuł laureata

      Weronika Szyca 
      tytuł finalisty

      17. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas IV-VIII

      Alan Badam
      finalista

      18. Powiatowy konkurs „Myślę EKOlogicznie” realizowany w trzech kategoriach wiekowych dla uczniów naszego powiatu.

      kategoria II (kl. V-VIII)

      Agata Baranowska
      III miejsce

      Aleksandra Jędrzejewska
      Szymon Szyca
      Mateusz Filarski
      Amelia Chabowska

      wyróżnienia   

      19. Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”

      Maja Warmbier kl. III b
      I miejsce

      Michał Mokwa kl. V b
      I miejsce

      Adrian Filarski kl. II c
      II miejsce

      Mateusz Filarski kl. VII a
      II miejsce

      Oskar Bruniecki kl. IV b
      wyróżnienie

    • 2020/2021

    • 1. XXIX KOCIEWSKI KONKURS PLASTYCZNY NA NAJCIEKAWSZĄ SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

      kategoria klas IV-VI szkół podstawowych

      Hubert Talaśka
      III miejsce

      2. XII POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ – „JEDZIEMY DO LASU”

      kategoria klas I – III

      Mirela Stiwe
      wyróżnienie

      kategoria klas IV – VI

      Elżbieta Kaleta
      wyróżnienie

      3. OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY PROJEKT Z ZUS

      Paulina Wojtasiewicz
      II miejsce w województwie 

      4. POWIATOWY KONKURS PROZY I POEZJI POLSKIEJ

      kategoria klas I-III

      Mirela Stiwe
      Wyróżnienie

      5. POWIATOWY KONKURS PIOSENKI „ŚPIEWAJMY DLA MAMY”

      Elżbieta Kaleta
      Nagroda Publiczności

      6. POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI POLSKIEJ

      Halina Mućka
      Wyróżnienie

      7. POWIATOWY KONKURS POEZJI I PROZY KOCIEWSKIEJ IM.  ANTONIEGO GÓRSKIEGO.

      proza i poezja śpiewana w kategorii klas 7-8

      Maria Gosz

      1 miejsce

       

      poezja i proza w kategorii klas 4-6
      Monika Mokwa
      1 miejsce

       

      proza i poezja śpiewana w kategorii klas 4-6

      Elżbieta Kaleta

      1 miejsce

       

      poezja i proza w kategorii klas 1-3

      Mirela Stiwe (debiut)

      1 miejsce

    • 2019/2020

    • 1. XXXVII BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO BĘDOMIN

      Kategoria kl. I - III

      Im. Konrad Ostrowski IIIc
      VIm. Nikola Reimus IIIa

      2.BIEG CYSTERSKI PELPLIN

      Kategoria kl. I - II
      Im. Mikołaj Segar IIIa
      Vm. Mikołaj Stoffa IIc

      Kategoria  kl. III - IV
      IIm. Agata Bielaszewska IIIc
      IIm. Oliwier Hrabski Vd
      VIm. Agata Mieczkowska IIIc

      Kategoria kl. V - VII
      VIm. Patryk Stoffa VIIb

      3. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE WKF

      Mikołaj Segar
      III miejsce – indywidualne ( 8-9 lat)

      4. MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie
      III miejsce 

      5. MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KARATE OLIMPIJSKIEGO WKF „SHUTO CUP”
      Kumite Pomarańczowe Pasy do 9 lat

      Mikołaj Segar
      III miejsce

      6. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORA MŁODSZEGO

      Mieszko Wujec
      II miejsce w kat. dwójki mężczyzn
      Nagroda Prezydenta Miasta Starogardu Gdańskiego

      7. 28 BIEG KOCIEWSKI

      Kategoria kl. VII - VIII
      IVm. Emilia Myszewska VIIb
      Vm. Barbara Hossa VIIIc
      Vm. Maciej Mokwa VIIIc

      Kategoria kl. V - VI
      Vm. Monika Mokwa Va
      VIm. Marcin Gort VIIa

      Kategoria kl. III - IV
      IVm. Konrad Ostrowski IIIc
      Vm. Michał Mokwa IIIb
      VIm. Agata Bielaszewska IIIc
      VIm. Daniel Laser IIIb

      Kategoria kl. I - II
      Vm. Mikołaj Segar IIIa
      VIm. Mikołaj Stoffa IIc

      8. XXV KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE

      Kategoria kl. III - IV
      Im. Agata Bielaszewska IIIc
      IIIm. Agata Mikulska IIIb
      IIIm. Franciszek Mikulski Vc
      VIIm. Agata Mieczkowska IIIa

      Kategoria kl. V - VI
      IVm. Monika Mokwa Va
      VIIm. Aleksandra Szarmach Vd
      VIIm. Marcin Gort VIIa

      Kategoria kl. VII - VIII
      VIm. Barbara Hossa VIIIc

      9. XII FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO

      kategoria recytacje rejonowe
      Elżbieta Kaleta
      II miejsce

      10. XXIX BIEG „MAŁY SAMBOR” TCZEW

      Kategoria kl. I – III
      Im. Agata Bielaszewska IIIc
      Im. Konrad Ostrowski IIIc

      11. XXIX BIEG NIEPODLEGŁOŚCI MALBORK

      Kategoria kl. I - III
      Im. Agata Bielaszewska IIIc

      12. XI POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI EKOLOGICZNEJ „JEDZIEMY DO LASU"

      Maksymilian Graban
      I miejsce

      13. MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W ZAPASACH W STYLU WOLNYM

      Marcin Gort
      II miejsce

      14. XII FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO

      grupa uczniów klas I- III
      Elżbieta Kaleta
      wyróżnienie

      15. VI GRAND PRIX INTERNATIONAL KARATE WKF

      Kumite Indywidualne chłopców 8-9 lat

      Mikołaj Segar
      II miejsce

      16. MIĘDZYKLUBOWY TURNIEJ KARATE WKF O PUCHAR WÓJTA GMINY TCZEW

      Mikołaj Segar
      I miejsce
      III miejsce

      17. BUSHI – DU CUP 2019 – KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT

      Mikołaj Segar
      III miejsce

      18. POMORSKIE KORZENIE KRESOWE

      laureaci konkursu
      Maciej Mokwa ,Piotr Pilacki, Barbara Hossa, Monika Mokwa, Patryk Pilacki, Elżbieta Kaleta , Mirela Stiwe, Natalia Łangowska

      19. MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KARATE OLIMPIJSKIEGO  WKF „SHUTO CUP”

      Kumite od pomarańczowego pasa 12-13 lat
      Kajetan Segar
      II miejsce

      20. MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KARATE OLIMPIJSKIEGO  WKF „SHUTO CUP”

      Kata Heian Midan
      Kajetan Segar
      III miejsce

      21. MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KARATE OLIMPIJSKIEGO  WKF „SHUTO CUP”

      Tor przeszkód kolorowe pasy
      Kajetan Segar
      II miejsce

      22. MIĘDZYKLUBOWY TURNIEJ KARATE WKF O PUCHAR WÓJTA GMINY TCZEW

      Kumite ind. Chłopców 12- 14 lat
      Kajetan Segar
      III miejsce

      23. MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KARATE OLIMPIJSKIEGO  WKF „SHUTO CUP”

      Tor przeszkód kolorowe pasy
      Mikołaj Segar
      III miejsce

      Kumite od pomarańczowego pasa do 9 lat 
      Mikołaj Segar
      II miejsce

      24. MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KARATE OLIMPIJSKIEGO  WKF „SHUTO CUP”

      Kumite białe pasy do 7 lat
      Szymon Bogucki
      I miejsce

      25. MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KARATE OLIMPIJSKIEGO  WKF „SHUTO CUP”

      Kumite Fantom  białe pasy do 7 lat
      Szymon Bogucki
      I miejsce

      26. MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KARATE OLIMPIJSKIEGO  WKF „SHUTO CUP”

      Tor przeszkód  białe pasy do 7 lat
      Szymon Bogucki
      II miejsce

      27. KONKURS KOCIEWSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK „KOLANDY LÓLKÓW NASZYCH”

      Elżbieta Kaleta
      I miejsce

      Zespół Lubichowskie Kociewiaki
      I miejsce

      28. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „HOBBIT”

      Aleksandra  Sobolewska
      Maja Góralska
      Agata Wysmułek
      Zofia Łukasiewicz
      I miejsce

      29. IV WOJEWÓDZKI TURNIEJ CZYTELNICZY „MOLE KSIĄŻKOWE”

      Maja Góralska
      finalistka

      Zuzanna Czubek
      udział

      30. WOJEWÓDZKIE ELIMINACJE KONKURSU „PROJEKT ZUS” – KATEGORIA PLAKAT

      Kinga Gregerska
      Kalina Kosecka
      Natalia Łangowska
      Magdalena Waldmann

      31. XXIX Kociewski Konkurs Plastyczny na Najciekawszą Szopkę Bożonarodzeniową w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych.

      Hubert Talaśka

      III miejsce 

      32. XII Powiatowym Festiwalu Piosenki Ekologicznej – „Jedziemy do lasu” – kategoria klas IV – VI

      Elżbieta Kaleta
      wyróżnienie 

      33. XII Powiatowym Festiwalu Piosenki Ekologicznej – „Jedziemy do lasu” – kategoria klas I – III

      Mirela Stiwe
      wyróżnienie 

       

    • 2018/2019

    •  1. BIEG CYSTERSKI PELPLIN

      Kategoria kl. I - II

       Im. Agata Bielaszewska IIc

       IIIm. Nikola Reimus IIa

       IVm. Weronika Szyca IIa

       VIIIm. Agata Mieczkowska IIa

      Kategoria kl. III - IV

       Im. Monika Mokwa IVa

       VIm. Natalia Sękowska IVa

      Kategoria kl. V - VII

      Im. Weronika Narloch VIa

      Im. Błażej Szyca VIIIb

       

      2. MISTRZOSTWA REJONU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – KALISKA  
      (awans do mistrzostw powiatu)

      Kategoria dziewczęta, rocznik 2008 i młodsi

      II miejsce – PSP w Lubichowie

      Kategoria chłopcy, rocznik 2008 i młodsi

      I miejsce indywidualnie – Oliwier Hrabski

      Kategoria dziewczęta, rocznik 2006/2007

      II miejsce – PSP w Lubichowie

      Kategoria dziewczęta, rocznik 2003/2004/2005

      II miejsce – PSP w Lubichowie

      Kategoria chłopcy, rocznik 2003/2004/2005

      I miejsce – PSP w Lubichowie

       

      3. MISTRZOSTWA REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – KALISKA 
      (awans do mistrzostw powiatu)

      Kategoria dziewczęta, rocznik 2006/2007/2008

      I miejsce – PSP w Lubichowie

      Kategoria chłopcy, rocznik 2006/2007/2008

      II miejsce – PSP w Lubichowie

      Kategoria dziewczęta rocznik 2003/2004/2005

      II miejsce – PSP w Lubichowie

      Kategoria chłopcy rocznik 2003/2004/2005

      II miejsce – PSP w Lubichowie

       

      4. XXXVI BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO BĘDOMIN

      Kategoria kl. I - IV

      Vm. Monika Mokwa IV a

      Kategoria kl. V - VI

      Im. Weronika Narloch VI a

       

      5. KONKURS „LIST DO TATY” ORGANIZOWANY PRZEZ BIURO SENATORSKIE ANTONIEGO SZYMAŃSKIEGO WE WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ IM. CYRYLA I METODEGO 

      - nagroda główna - Sebastian Matula (klasa Vb

      wyróżnienie - Dominika Lipińska (klasa Va

      - wyróżnienie - Jan Węsak (klasa Vb)

       

      6. 27 BIEG KOCIEWSKI  +STAROGARD GDAŃSKI

      Kategoria kl. I - II

      Im. Agata Bielaszewska IIc

      Im. Konrad Ostrowski IIc

      VIm. Nikola Reimus IIa

      VIm. Oliwier Kolasiński IIa

      VIIm. Agata Mieczkowska IIa

      Kategoria kl. III - IV

      Im. Oliwier Hrabski IVd

      IVm. Monika Mokwa IVa

      VIIm. Adam Ostrowski Vb

      Kategoria kl. V - VI

      IIm. Weronika Narloch VIa

       

      7. XI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO - etap rejonowy, kategoria recytacja i proza

      kategoria klas I-III

      Elżbieta Kaleta  – I miejsce

      kategoria klas IV- VI

      Kornelia Krysiak  – III miejsce

       

      8. I BIEG ULICZNY NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI ZBLEWO

      Kategoria kl. I - IV

      Im. Monika Mokwa IVa

      IIm. Agata Bielaszewska IIc

      IIIm. Natalia Sękowska IVa

      VIIm. Mikołaj Stoffa Ic

       

      Kategoria kl. V - VII

      Im. Błażej Szyca VIIIb

      Vm. Patryk Stoffa VIb

      IXm. Kacper Stoffa Vc

       

      9. V GRAND PRIX KARATE WKF- LĘBORK

      SKF shotokan /WKF Karate Klub SHUTO (2117)

      KATA indywidualne chłopców 7 lat i młodsi

      I miejsce – Mikołaj Segar 

       

      KATA indywidualne chłopców 7 lat i młodsi OPEN

      II miejsce – Mikołaj Segar 

      KATA indywidualne chłopców 8 lat

      III miejsce – Mikołaj Segar 

       

      KUMITE indywidualne chłopców 8-9 lat + 35 kg

      III miejsce –  Mateusz Filarski

       

      10. POWIATOWY FESTIWAL  PIOSENKI EKOLOGICZNEJ „JEDZIEMY DO LASU”

      kategoria klas I- III szkół podstawowych

      Maksymilian Graban

      II miejsce

       

      11. OTWARTE MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO W ZAPASACH W STYLU WOLNYM

      Marcin Gort

      I miejsce

      Tytus Katkowski

      II  miejsce

       

      12. MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA „MIASTA LESZNA” W AKROBATYCE SPORTOWEJ

      Mieszko Wujec

      I miejsce

       

      13. AKROBATYKA SPORTOWA – ŁAŃCUT 2018

      Mieszko Wujec

      III miejsce

       

      14. XI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO

      w kategorii recytacje finałowe w grupie uczniów szkół podstawowych klas I – III

      I miejsce

      Elżbieta Kaleta

       

      15. GWIZDKOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ ZAPAŚNICZY O PUCHAR BURMISTRZA ŚWIECIA

      Filip Biernacki

      III miejsce

       

      16. KONKURS PLASTYCZNYM ZORGANIZOWANY PRZEZ ZWIĄZEK GMIN WIERZYCA „JAK ROZUMIEM GOZ”

      Jakub Małecki

      II wyróżnienie

       

      17. NAJPOPULARNIEJSZA DRUŻYNA  ROKU  POWIATU STAROGARDZKIEGO

      „Pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Dziennika Bałtyckiego "

      Klub Sportowy  Olimpik

       

      18. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „Tajemniczy ogród”

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      Zespół w składzie: Marcelina Jędrzejewska, Aleksandra Sobolewska, Jan Węsak, Agata Wysmułek

      I miejsce

       

      19. KONKURS KOCIEWSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK „KOLANDY LÓLKÓW NASZYCH”

      Elżbieta Kaleta

      II miejsce

       

      20. KONKURS KOCIEWSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK „KOLANDY LÓLKÓW NASZYCH”

      Zespół „Lubichowskie Kociewiaki"

      II miejsce

       

      21. VII GRAND PRIX TCZEWA  ENERGA KARATE CUP 2019

      Mateusz Filarski

      III miejsce – Kumite indywidualne chłopców

       

      22. XVIII CENTRAL EUROPE OPEN  GRAND PRIX POMORZA I KUJAW

      Mateusz Filarski

      III miejsce

       

      23. VII GRAND PRIX TCZEWA  ENERGA KARATE CUP 2019

      Mikołaj Segar

      III miejsce – Kumite indywidualne chłopców

       

      24. OKRĘGOWE ELIMINACJE XXXVI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

      Zofia Kopczyńska

      I miejsce

      w kat. recytacji dzieci młodszych

      Elżbieta Kaleta

      II miejsce

      w kat. recytacji dzieci młodszych

      Marcel Jodko

      II miejsce

      w kat. recytacji dzieci starszych

       

      25. REJONOWE ELIMINACJE XXXVI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

      Elżbieta Kaleta

      wyróżnienie

      w kat. recytacji dzieci młodszych

       

      26.  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY DLA UCZNIÓW KLAS II I III

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      III miejsce

       

      27. III FESTIWAL PIOSENKI PAPIESKIEJ W STAREJ KISZEWIE

      II miejsce w kategorii zespoły:

      1. Julia Birna kl. VIII

      2. Oliwia Birna kl. VII b

      3. Patrycja Makowska kl. VI b

      4. Maria Gosz kl. VI b

      5. Marcelina Gołuńska kl. IV 

      6. Amelia Niesiołowska kl. IV

      7. Maja Suwalska kl. IV

       

      28. XXIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WIOSNY W AKROBATYCE SPORTOWEJ IM. HENRYKA CHMIELOWSKIEGO

      Mieszko Wujec

      Samuel Zaręba

      II miejsce

       

      29. 36 BIEG SZPĘGAWSKI

      Kategoria kl. I - II

      Im. Agata Bielaszewska IIc

      IIm. Konrad Ostrowski IIc

      VIm. Oliwier Kolasiński IIa

      VIIm. Mikołaj Segar IIa

      Kategoria kl. III - IV

      IIIm. Monika Mokwa IVa

      IXm. Oliwier Hrabski IVd

      Kategoria kl. V - VI

      Vm. Weronika Narloch VIa

      VIIm. Patryk Stoffa VIb

      VIIIm. Marcin Gort VIa

      IXm. Emilia Myszewska VIb

       Xm. Kacper Stoffa Vc

      Kategoria kl. VII – VIII + gimn.

      VIIm. Błażej Szyca VIIIb

      IXm. Julia Doering VIIa

       

      30. XXII BIEG IM. KS. SENATORA FELIKSA BOLTA - BARŁOŻNO

      Kategoria kl.

      Im. Agata Bielaszewska IIc

      Im. Konrad Ostrowski IIc

      IIm. Nikola Reimus IIa, IIm. Mikołaj Segar IIa

      IVm. Agata Mieczkowska IIa

      Vm. Weronika Szyca IIa, Vm. Oliwier Kolasiński IIa

      VIIm. Mikołaj Stoffa Ic

      Kategoria kl. III – IV

      Im. Monika Mokwa IVa

      IIm. Aleksandra Szarmach IVd

      IVm. Adam Ostrowski Vb

      Kategoria kl. V - VI

      Im. Weronika Narloch VIa

      IIm. Patryk Stoffa VIb

      IIIm. Martyna Kolaska Vc,  IIIm. Marcin Gort VIa

      IVm. Barbara Hossa VIIc

      Vm. Daria Kaszuba Vc

      VIm. Emilia Myszewska VIb, VIm. Stoffa Kacper Vc

      VIIIm. Kajetan Segar VIa

      Xm. Wiktoria Doering Vc

      Kategoria kl. VII – VIII + gimn.

      Vm. Julia Doering VIIa

      Vm. Błażej Szyca VIIIb

       

      31. PUCHAR POMORZA W KARATE  KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCÓW 8-9 LAT

      Mateusz Filarski

      II miejsce

       

      32. BIEGI IM. KS. ST. PEPLIŃSKIEGO  SZLACHTA

      Kategoria kl. I - II

      Im. Bielaszewska Agata IIc

      IIm. Mieczkowska Agata IIa

      IIm. Kolasiński Oliwier IIa

      IIIm. Reimus Nikola IIa

      IIIm. Mokwa Michał IIb

      IVm. Szyca Weronika IIa

      IVm. Segar Mikołaj IIa

      Kategoria kl. III - IV

      Im. Mokwa Monika IVa

      IIIm. Szarmach Aleksandra IVd

      Kategoria kl. V - VI

      IIIm. Narloch Weronika VIa

      IIIm.  Gort Marcin VIa

      Kategoria kl. VII – VIII + gimn.

      Im. Doering Julia VIIa

      Szyca Błażej VIIIb

       

      33. ELIMINACJE REJONOWE XXXVII KONKURSU „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO"

      I miejsce

      Maria Gosz  kat. śpiew IV-VI

      Elżbieta Kaleta kat. śpiew I-III

      III miejsce

      Maciej Mokwa - kat. recytacja  VII- VIII

      Wyróżnienie

      Monika Mokwa - kat. recytacja  IV-VI

       

      34. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W ZAPASACH – STYL WOLNY MŁODZIKÓW I MŁODZICZEK

      Marcin Gort

      III miejsce

       

      35. XLVIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR WARMII I MAZUR W ZAPASACH

      Marcin Gort

      III miejsce

       

      36. II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI ZAPASÓW I DZIECI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PELPLIN

      Marcin Gort

      I miejsce

       

      37. GOKKEN CUP 2019

      Mateusz Filarski
      II miejsce w konkurencji Kumite 8- 9 lat +35 kg

       

      38. MIĘDZYWOJEWÓDZKIE  FINAŁY XXXVII KONKURSU „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO"

      I miejsce

      Maria Gosz - kategoria recytacja i śpiew klas IV-VI

      III miejsce

      Elżbieta Kaleta - kategoria recytacje i śpiew  klas I - III

       

      39. MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W KATEGORII DWÓJKI MĘŻCZYZN  GRUPA B  (AKROBATYKA SPORTOWA) 

      Kajetan Segar 
      III miejsce
      KUMITE 
      II miejsce
      KATA
      Mikołaj Segar 
      I miejsce
      KATA
      Mikołaj Segar 
      III miejsce
      KUMITE
      Mieszko Wujec 
      II miejsce 

      40. XXII BIEGI ULICZNE IM. JANA KIELASA -  SKARSZEWY

      Kategoria kl. I – III
      Im. Bielaszewska Agata IIc    
      IIIm. Ostrowski Konrad IIc

      Kategoria kl. IV – VI
      IIIm. Narloch Weronika VIa                      
      IVm. Gort Marcin VIa

      41. MIĘDZYWOJEWÓDZKI FESTIWAL ZESPOŁÓW KOCIEWSKICH "BRZAD"

      Zespół Lubichowskie  Kociewiaki

      1. miejsce

       

      42. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO – LITERACKI ORGANIZOWANY Z OKAZJI 100-LECIA ISTNIENIA ZGROMADZENIA SIÓSTR MĘKI PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA

      I miejsce
      Michał Mokwa
      Kinga Beling
      II miejsce
      Magdalena Klofczyńska
      Julia Szydłowska
      III miejsce
      Maja Galant

       

    • 2017/2018

    • 1. Kaliska 2017 - MISTRZOSTWA REJONU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      II MIEJSCE

       

      2. XXXV BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO - BĘDOMIN

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      II MIEJSCE

       

      3. DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE (kat. chłopcy, kl. IV) - etap gminny

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      I MIEJSCE

       

      4. DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE(kat. dziewczęta, kl. IV) - etap gminny

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      I MIEJSCE

       

      5. MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ WIEJSKICH W RAMACH IGRZYSK DZIECI

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      II MIEJSCE

       

      6. MISTRZOSTWA REJONU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      II miejsce DZIEWCZĘTA KL. IV-VII

      I miejsce CHŁOPCY KL. IV-VII

      II miejsce DZIEWCZĘTA KL. VII

       

      7. XXIII KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE

      Kategoria kl. O – I

      Im. Agata Bielaszewska I c

      IIm. Oliwier Kolasiński I a

      IVm. Weronika Szyca I a

      Kategoria kl. II - III

      IIIm. Oliwier Hrabski III d

      Vm. Monika Mokwa III a

      VIm. Dominika Lipińska IV a

      Kategoria kl. VI – VII

      IVm. Weronika Kropidłowska VII b

       

      8. MISTRZOSTWA REJONU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      II miejsce DZIEWCZĘTA KL. IV-VI

      I miejsce CHŁOPCY KL. IV-VI

       

      9. MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH    

      I miejsce  kategoria dziewcząt

      II miejsce kategoria chłopców

       

      10. XXVI BIEG KOCIEWSKI

      Kategoria kl. I - II

      Im. Oliwier Hrabski III d

      IIIm. Agata Bielaszewska I c

      Kategoria kl. III - IV

      IIm. Karolina Kropidłowska IV c

      IIIm. Bartosz Pączek IV d

      IVm. Martyna Kolaska IV c

      Vm. Kacper Stoffa IV c

      VIIm. Daria Kaszuba IV c

      Kategoria kl. V – VII

      IIm. Błażej Szyca VII b

      IIIm. Patryk Pilacki VI b

      VIm. Emilia Myszewska V b

       

      11. KOKURS „LIST DO TATY”

      ORGANIZOWANY PRZEZ KOMISJĘ RODZINY, POLITYKI SENIORALNEJ I SPOŁECZNEJ SENATU RP WE WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ IM. ŚW. CYRYLA I METODEGO

      LAUREATKA:

      Zuzanna Czubek

      WYRÓŻNIENIE:

      Paulina Wojtasiewicz

      Magdalena Matula

      Julia Jakubowska

      Wiktoria Chmielowska

       

      12. MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

      IV miejsce chłopcy

      V miejsce dziewczęta

       

      13. MISTRZOSTWA GMINY LUBICHOWO W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      I miejsce

       

      14. X FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO

      Kornelia Krysiak

      I miejsce

       

      15. XXVII BIEG „MAŁY SAMBOR” TCZEW

      Kategoria kl. IV – VII

      IIIm. Błażej Szyca VII b

      Kategoria kl. I - III

      IIm. Oliwier Hrabski III d

      Vm. Monika Mokwa III a

       

      16. MISTRZOSTWA GMINY LUBICHOWO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      III miejsce

       

      17. MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

      IV miejsce

       

      18. X FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO

      (kategoria recytacje – eliminacje finałowe)

      Kornelia Krysiak

      I miejsce

       

      19. X FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO

      (kategoria recytacje finałowe)

      Kornelia Krysiak

      I miejsce

      Nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego

       

      20. XV POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY „DYKTANDO KOCIEWSKIE”

      Julia Birna

      I miejsce

       

      21. KONKURS PLASTYCZNY „CHEMIA W ROLNICTWIE”

      Paulina Wojtasiewicz

      Marcel Jodko

      wyróżnienie

       

      22. „MÓJ LAS” LIGA OCHRONY PRZYRODY

      Paulina Wojtasiewicz

      I miejsce

       

      23. MISTRZOSTWA REJONU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ

      PSP Lubichowo

      II miejsce

       

      24. GMINNY KONKURS WIEDZY  POŻARNICZEJ

      II miejsce

      Damian Michna

       

      25. OKRĘGOWE ELIMINACJE XXXV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

      Elżbieta Kaleta

      I miejsce

      kategoria recytacja dzieci młodszych

       

      26. REJONOWE ELIMINACJE XXXV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

      Elżbieta Kaleta

      II miejsce

      kategoria recytacja dzieci młodszych

       

      27. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY SPOTKANIE Z LEKTURĄ „MIKOŁAJEK”

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      II miejsce

       

      28. BIEG SZPĘGAWSKI

      Kategoria kl. V – VI

      IIIm. Błażej Szyca VIIb

      Kategoria kl. III – IV

      Im. Karolina Kropidłowska IVc

      IIIm. Marcin Gort Va

      VIm. Bartosz Pączek IVd

      Kategoria kl. I – II

      Im. Oliwier Hrabski IIId

      IVm. Agata Bielaszewska Ic

       

      29. XXXVI KONKURS „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ" im. Antoniego Górskiego

      Maciej Mokwa

      I miejsce  w kategorii recytacja IV-VI

      Monika Mokwa

      II miejsce  w kategorii recytacja I-III

      Maria Gosz

      II miejsce  w kategorii śpiew  IV-VI 

       

      30. XXI BIEG IM. KS. SENATORA FELIKSA BOLTA BARŁOŻNO

      Kategoria kl. I – II

      Im. Bielaszewska Agata Ic

      Im. Hrabski Oliwier IIId

      IIm. Kolasiński Oliwier Ia

      Vm. Kaszuba Julia Ia

      Kategoria kl. III – IV

       Im. Kropidłowska Karolina IVc

       Im. Gort Marcin Va

       IIIm. Pączek Bartosz IVd

       VIm. Laser Seweryn IVd

       Kategoria kl. V – VI

       IIm. Szyca Błażej VIIb

       Vm. Pilacki Patryk VIc

       

      31. GMINNY KONKURS – BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM  

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

      II miejsce

       

      32. XV UNIJNY OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY KWIDZYN

      Kategoria kl. III - IV

      IIm. Karolina Kropidłowska IVc

      IIm. Marcin Gort Va

      VIm. Bartosz Pączek IVd

      Kategoria kl. V - VI

      IVm. Błażej Szyca VIIb

      VIIm. Weronika Narloch Va

       

      33. XXXV REJONOWY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS III

      Julia Prabucka – I miejsce

       

      34. XV BIEGI IM. KS. STANISŁAWA PEPLIŃSKIEGO   SZLACHTA

      Kategoria kl. I – II

       Im. Agata Bielaszewska Ic

       IIm. Oliwier Hrabski IIId

       IVm. Julia Kaszuba Ia

      VIIm. Mikołaj Segar Ia

      Kategoria kl. III – IV

      Im. Karolina Kropidłowska IVc

       Im. Marcin Gort Va

      IIIm. Daria Kaszuba IVc

      IVm. Kacper Stoffa IVc

      Vm. Bartosz Pączek IVd

      VIIIm. Seweryn Laser IVd

      Kategoria kl. V – VI

      Im. Błażej Szyca VIIb

      IIm. Weronika Narloch Va

      IIm. Patryk Pilacki VIb

      VIm. Emilia Myszewska Vb

      VIm. Piotr Pilacki VIb

       

      35. KONKURS PLASTYCZNY „ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU”

      I miejsce

      Dominika Sulewska

      I miejsce

      Alicja Cejer

       

      36. KONKURS FOTOGRAFICZNY „ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU”

      II miejsce

      Julia Borzych

       

      37. UDZIAŁ W WOJEWÓDZKIM TURNIEJU CZYTELNICZYM  „MOLE KSIĄŻKOWE”

      Julia Jakubowska

      Dominik Segar

       

      38. FINAŁ XXXVI KONKURSU  - RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO

      recytacja

      Monika Mokwa

      III miejsce

       

      39. FINAŁ XXXVI KONKURSU  - RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO

      śpiew

      Maria Gosz

      II miejsce

       

      40XXI BIEGI ULICZNE IM. JANA KIELASA SKARSZEWY

      Kategoria kl. IV – VI

      Im. Weronika Narloch Vb

      Im. Błażej Szyca VIIb

      IIm. Patryk Pilacki VIb

      Kategoria kl. I – III

      IVm. Agata Bielaszewska Ic

       

      41. KONKURS  „NIEPODLEGŁA. TRADYCJA I PAMIĘĆ” ORGANIZOWANY PRZEZ OŚRODEK DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ ORAZ BIBLIOTEKĘ DIECEZJALNĄ W PELPLINIE

      Weronika Kropidłowska

      V miejsce 

       

      42. KONKURS PLASTYCZNY PT. „LAPBOOK - ZDROWO ŻYJĘ, ZDROWO JEM – DBAM O SIEBIE, JA TO WIEM!”

      Michał Mokwa

      I miejsce

      Oliwia Beling

      II  miejsce

      Wiktoria Ślusarz

      III miejsce

       

      43. XVI PIKNIK SPORTOWY „Marsz po zdrowie” OSIECZNA

      Kategoria kl. I - II

       Im. Oliwier Kolasiński Ia

       IIm. Agata Bielaszewska Ic

       IIm. Mikołaj Segar Ia

       IVm. Michał Mokwa Ib

       VIm. Julia Kaszuba Ia

      Kategoria kl. III - IV

       Im. Karolina Kropidłowska IVc

       IIm. Marcin Gort Va

       IVm. Monika Mokwa IIIa

       VIm. Daria Kaszuba IVc

      Kategoria kl. V - VI

       IIm. Weronika Narloch Va

       IIm. Patryk Pilacki VIb

       IIIm. Błażej Szyca VIIb

      Kategoria kl. VII + Gimnazjum

      IIm. Weronika Kropidłowska VIIb

    • 2016/2017

    • 1. XXXIV BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO - BĘDOMIN

      KATEGORIA KL. V - VI

      IIm. Weronika Noga kl. VI b

      IIIm. Weronika Kropidłowska kl. VI b

      KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

      IIm. PSP LUBICHOWO

      Weronika Kropidłowska VI b, Weronika Noga VI b,

      Błażej Szyca VI b, Karolina Kropidłowska III c,

      Bartosz Pączek III d, Barbara Hossa V c,

      Szymon Pączek V b, Dawid Pączek V b               

       

      2. XXV BIEG KOCIEWSKI

      KATEGORIA KL. V - VI

      Im. Weronika Kropidłowska VIb

      IIm. Weronika Noga VIb

      IVm. Błażej Szyca VIb

      KATEGORIA KL. III - IV

      Vm. Karolina Kropidłowska IIIc

      KATEGORIA KL. I - II

      IVm. Monika Mokwa IIa

      IVm. Damian Bogun IIIb

      VIm. Piotrowski Adrian IId

       

      3. MISTRZOSTWA REJONU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – KALISKA 2016

      1. KATEGORIA DZIEWCZĄT – KLASY IV i MŁODSI

      I MIEJSCE

      2. KATEGORIA CHŁOPCY – KLASY IV  i MŁODSI

      II MIEJSCE

      3. KATEGORIA DZIEWCZĄT – KLASY V – VI

      II MIEJSCE

      4. KATEGORIA CHŁOPCY – KLASY V – VI

      I MIEJSCE

       

      4. MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY III

      I MIEJSCE

       

      MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY V- VI

      II MIEJSCE

       

      MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY III- IV

      I MIEJSCE

       

      MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY V-VI

      I MIEJSCE

       

      5. MISTRZOSTWA REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W KALISKACH

      - grupa chłopców

      I miejsce

      - grupa dziewcząt

      I miejsce

       

      6. XXII KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE

      KATEGORIA KL. V – VI

      IIm. Weronika Noga VI b                          

      IIIm. Weronika Kropidłowska VI b     

      KATEGORIA KL. I - II

      IIIm. Dominika Lipińska III a

       

      7. MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  

      GRUPA DZIEWCZĄT

      II MIEJSCE

       

      8. MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM

      I MIEJSCE

      Brajan Zawadewicz

      Cezary Reimus

      Karol Glanert

       

      9. IX FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ  IM. ROMANA LANDOWSKIEGO – eliminacje rejonowe

      I miejsce

      Kornelia Krysiak

       

      10. MISTRZOSTWA REJONU W TENISIE STOŁOWYM

      I MIEJSCE

      Brajan Zawadewicz

      Cezary Reimus

      Karol Glanert

       

      11. BIEG „MAŁY SAMBOR” TCZEW

      KATEGORIA KL. I - III

      Im. Karolina Kropidłowska IIIc          

      IIm. Bartosz Pączek IIId

      IIIm. Martyna Kolaska IIIc

      KATEGORIA KL. IV - VI

      Im. Weronika Kropidłowska VIb

      IIm. Weronika Noga VIb

       

      12. IX FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ  IM. ROMANA LANDOWSKIEGO

      KATEGORIA RECYTACJA

      Kornelia Krysiak

      III miejsce

       

      13. MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

      PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICHOWIE

      IV miejsce

       

      14. XIV POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY „DYKTANDO KOCIEWSKIE”

      KATEGORIA WIEKOWA KL. IV-VI

      Julia Birna

      miejsce

       

      15. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

      II MIEJSCE

       

      16. Karol Witka - III MIEJSCE W GMINNYM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

       

      17. I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH GMINY LUBICHOWO W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

       

      18. LAUREAT KONKURSU ARTYSTYCZNEGO „SĄD ? PO CO JEST?”

      III miejsce Julia Szydłowska kl. IV

       

      19. OKRĘGOWE ELIMINACJE XXXIV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

      I MIEJSCE

      Kornelia Krysiak

      II MIEJSCE

      Zofia Jagodzińska

      III MIEJSCE

      Paweł Zieman

       

      20. WOJEWÓDZKI KONKURS INTERDYSCYPLINARNY „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA” DLA KLAS III- IV

      I MIEJSCE

      Paulina Wotasiewicz

      II MIEJSCE

      Martyna Szramka

       

      21. XXXIV BIEG SZPĘGAWSKI

      KATEGORIA KL. V - VI

      II m. Weronika Kropidłowska VIb

      III m. Agnieszka Chmielowska VIa

      KATEGORIA KL. III – IV

      III m. Karolina Kropidłowska IIIc

      KATEGORIA KL. I – II

      IV m. Oliwier Hrabski IId

      VI m. Dominika Lipińska IIIa

       

      22. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY W WIELKIM BUKOWCU  DLA UCZNIÓW KL. II- III

      I miejsce

      Zofia Jagodzińska

      Marcel Jodko

      Adrian Piotrowski

      Aleksandra Szarmach

       

      23. FINALISTKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

      Julia Birna

      Dominika Sulewska

       

      24. REJONOWE ELIMINACJE XXXIV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

      WYRÓŻNIENIE

      Kornelia Krysiak

       

      25. XX BIEG IM. KS. SENATORA FELIKSA BOLTA   BARŁOŻNO

      KATEGORIA KL. V – VI

      I m. Weronika Noga VIb

      III m. Weronika Kropidłowska VIb

      III m. Błażej Szyca VIb

      KATEGORIA KL. III - IV

      III m. Karolina Kropidłowska IIIc

      III m. Bartosz Pączek IIId

      KATEGORIA KL. I - II

      II m. Monika Mokwa IIa

      II m. Oliwier Hrabski IId

      IV m. Aleksandra Szarmach IId

      IV m. Adrian Piotrowski IId

      V m. Dominika Lipińska IIIa

       

      26. XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2017 "25 LAT PSP – PROFESJONALINI, SPRAWNI, POMOCNI"

      PRACA NAGRODZONA

       

      27. ELIMINACJE REJONOWE XXXV KONKURSU „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ” IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO

      KATEGORIA ŚPIEW IV-VI

      Maria Gosz

      I MIEJSCE

       

      28. ELIMINACJE REJONOWE XXXV KONKURSU „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ” IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO

      KATEGORIA RECYTACJA IV-VI

      Maciej Mokwa

      II MIEJSCE

       

      29. „CAŁE POMORZE GRA W PIŁKĘ RĘCZNĄ”

      Kategoria chłopców szkół podstawowych

      I MIEJSCE

       

      30. XIV UNIJNY  OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY KWIDZYN

      KATEGORIA KL. V – VI

      II m. Weronika Kropidłowska VI b

       

      31. BIEGI ULICZNE IM. KAN. STANISŁAWA PEPLIŃSKIEGO  SZLACHTA

      KATEGORIA KL. I - II

      Im. Dominika Lipińska IIIa

      IIm. Oliwier Hrabski IId

      IIIm. Aleksandra Szarmach IId                                                    

      KATEGORIA KL. III - IV

      IIm. Karolina Kropidłowska IIIc

      Vm. Julia Szymanowicz IVb

      VIm. Emilia Myszewska IVb

      KATEGORIA KL. V - VI

      Im. Weronika Kropidłowska VIb

      IIIm. Błażej Szyca VIb

       

      32. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI MARYJNEJ „CZEŚĆ MARYI, CZEŚĆ I CHWAŁA”

      Małgorzata Toczek

      II MIEJSCE

      Maria Gosz

      WYRÓŻNIENIE

       

      33. WOJEWÓDZKI FINAŁ W PIŁCE RĘCZNEJ "CAŁE POMORZE GRA W PIŁKĘ RĘCZNĄ”

      Kategoria chłopców szkół podstawowych

      XI MIEJSCE

       

      34. POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKEJ W JABŁOWIE

      II MIEJSCE

      Zuzanna Nowaczyk

       

      35. LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO W KRAKOWIE

      Kamil Brylowski

       

      36. KONKURS PLASTYCZNY : POLICJA – CHRONIMY I POMAGAMY

      Wyróżnienie

      Jakub Furgalski

       

      37. XX BIEGI ULICZNE IM. JANA KIELASA SKARSZEWY

      KATEGORIA KL. I – III

      Im. Karolina Kropidłowska IIIc

      IIm. Martyna Kolaska IIIc

      IIIm. Bartosz Pączek IIId

      IVm Kacper Stoffa IIIc

      KATEGORIA KL. IV –VI

      Im. Weronika Kropidłowska VIb

      IVm. Błażej Szyca VIb

       

      38. FINAŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

      PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICHOWIE

      III miejsce

       

      39. FINAŁ XXXV KONKURSU „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ” IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO

      RECYTACJA IV-VI

      Maciej Mokwa

      III miejsce

      ŚPIEW IV-VI

      Maria Gosz

      II miejsce

       

      40. POWIATOWYM KONKURSIE „FAJKI NIE SĄ Z MOJEJ BAJKI"

      I miejsce

      Oliwia Birna

      Zuzanna Czubek

       

      41. MIĘDZYWOJEWÓDZKI FESTIWAL ZESPOŁÓW KOCIEWSKICH „BRZAD”

      Zespół „Lubichowskie Kociewiaki”

      I miejsce

       

      42. PIKNIK SPORTOWY „MARSZ PO ZDROWIE” OSIECZNA

      BIEGI

      KATEGORIA KL. I - II

      Im. Oliwier Hrabski IId

      IIIm. Aleksandra Szarmach IId

      KATEGORIA KL. III - IV

      IIm. Karolina Kropidłowska IIIc

      IIIm. Bartosz Pączek IIId

      IIIm. Emilia Myszewska IVb   

      KATEGORIA KL. V - VI

      Im. Weronika Kropidłowska VIb

      IIm. Weronika Noga VIb

      IIm. Błażej Szyca VIb

      CHÓD SPORTOWY

      IIm. Weronika Kropidłowska VIb

      IIm. Błażej Szyca VIb

    • 2015/2016

    • 1. XXXIII BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO BĘDOMIN

      KATEGORIA KL. I - IV

      Im.  Błażej Szyca Vb

      IIIm. Wiktoria Michalska  IVc

      KATEGORIA KL. V - VI

      IIIm. Weronika Noga  Vb

      IIIm. Szymon Sękowski VIa

      IVm. Dominika Bartos VIa

      VIm. Weronika Kropidłowska Vb

      VIm. Szymon Bielaszewski VIc

      KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

      Im. PSP Lubichowo

      Wiktoria Michalska, Błażej Szyca, Kacper Sękowski, Weronika Noga, Weronika Kropidłowska, Dominika Bartos, Agata Bartos, Szymon Sękowski, Patrycja Dubiela, Szymon Bielaszewski

       

      2. XXIV BIEG KOCIEWSKI STAROGARD GD

      KATEGORIA KL. V - VI

      IIm. Weronika Kropidłowska Vb

      IIIm. Dominika Bartos VIa

      IIIm. Szymon Sękowski VIa

      KATEGORIA KL. III - IV

      IIm. Błażej Szyca kl. Vb

      IIIm. Wiktoria Michalska IVc

      IVm. Kacper Makowski IVb

       KATEGORIA KL. I - II

      Im. Patrycja Michalska IIIa

      IIm. Karolina Kropidłowska IIc

      VIm. Martyna Kolaska IIc

       

      3. KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE

      KATEGORIA KL. V - VI

      IIm. Dominika Bartos kl. VIa

      IIIm. Weronika Noga Vb

      IVm. Weronika Kropidłowska Vb

      IVm. Szymon Bielaszewski VIc

      KATEGORIA KL. III - IV

      IIm. Błażej Szyca Vb

      VIm. Wiktoria Michalska IVc

      KATEGORIA KL. I - II

      IIm. Patrycja Michalska kl. IIIa

      IIIm. Marcin Kluk IIc

       

      4. KALISKA 2015

      MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

      III MIEJSCE

      MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

      III MIEJSCE

       

      5. Kornelia Krysiak III miejsce w VIII FESTIWALU TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ  im. Romana Landowskiego

       

      6. MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM - I miejsce: 
      REIMUS CEZARY, ZAWADEWICZ KRYSTIAN

       

      7. REJONOWE MISTRZOSTWA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM „ KALISKA”- I miejsce

      WARMBIER KACPER

      ZAWADEWICZ KRYSTIAN

      REIMUS CEZARY

       

      8. XXV BIEG ULICZNY „ MAŁY SAMBOR ” TCZEW

      KATEGORIA KL. V – VI

         IIm. Dominika Bartos kl. VIa

         IIIm. Weronika Kropidłowska kl. Vb

         IIIm. Szymon Sękowski kl. VIa

       

      9. MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

      III miejsce

      WARMBIER KACPER

      ZAWADEWICZ KRYSTIAN

      REIMUS CEZARY

       

      10. III WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNO – PRZYRODNICZY

      WYRÓŻNIENIE

      MACIEJ SZARMACH

       

      11. VIII FINAŁOWY FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO

      KORNELIA KRYSIAK

      II MIEJSCE

       

      12. II miejsce w VII Festiwalu Twórczości Kociewskiej  im. Romana Landowskiego

      KORNELIA KRYSIAK

       

      13. ENERGA ATHLETICCUP KACPER SZYCA II MIEJSCE W KONKURENCJI „PCHNIĘCIE PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 KG”

       

      14. IV miejsce W  MISTRZOSTWACH REJONU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

       

      15. IV miejsce W  MISTRZOSTWACH REJONU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

       

      16. I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KOCIEWSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

      „KOLANDY LOLKÓW NASZYCH”

       

      17. Wyróżnienie dla NIKODEMA  DÖRING w II kategorii wiekowej XXIX edycji konkursu „ MÓJ LAS”

      pod hasłem „Grzyby Polskich Lasów”

       

      18. REJONOWE MISTRZOSTWA W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ – KATEGORIA  DZIEWCZĄT

      OSIECZNA 2016  

      III MIEJSCE

       

      19. REJONOWE MISTRZOSTWA W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ – KATEGORIA CHŁOPCÓW   

      OSIECZNA 2016 

      II MIEJSCE

       

      20. Międzyszkolny Konkurs  Literacki „Święty Jan Paweł II w moim życiu"

      I miejsce

      Matylda Kadow

      III miejsce

      Nikodem Kowalewski

       

      21. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – ETAP GMINNY

      I miejsce – Kamil Węsak

      II miejsce – Kacper Warmbier

      III miejsce – Patrycja Golimowska

       

      22. Konkurs pt. „ Żyj zdrowo będzie kolorowo”

      I miejsce -  Dawid Mazurowski

      II miejsce -  Filip Furgalski

      III miejsce  - Igor  Żabiński

       

      23. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY DLA KLAS II i III

      I miejsce

      Jagodzińska Zofia

      Jodko Marcel

      Kolasiński Filip

      Krysiak Kornelia

       

      24. BŁAŻEJ SZYCA

      III miejsce

      W II WOJEWÓDZKIM KONKURSIE NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA”

       

      25. XXXIII BIEG SZPĘGAWSKI - STAROGARD GD.

      KATEGORIA KL. V-VI

      Im. Weronika Kropidłowska kl.Vb

      IIIm. Dominika Bartos kl. Via

      KATEGORIA KL. III-IV

      IIm. Błażej Szyca kl. Vb

      KATEGORIA KL. I-II

      Im. Karolina Kropidłowska IIc

      IIIm. Martyna Kolaska IIc

       

      26. JAN STEMPLEWSKI

      III MIEJSCE  W OKRĘGOWYCH ELIMINACJACH XXXIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

       

      OLIWIER HRABSKI 

      II MIEJSCE  W OKRĘGOWYCH ELIMINACJACH XXXIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

       

      27.KAMIL WĘSAK

      I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

      ETAP POWIATOWY

       

      28. XXXIV Konkurs Rejonowy „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską im. Antoniego Górskiego”

      Kornelia Krysiak  - I miejsce w kategorii: recytacje klas I- III

      Maria Gosz (debiut) – II miejsce w kategorii: recytacja i śpiew klas I –III

      Maciej Mokwa (debiut) – I miejsce w kategorii: recytacje klas IV – VI

      Patrycja Golimowska – I miejsce w kategorii: recytacja i śpiew klas IV – VI

       

      29. XIX BIEGI IM. KS. SENATORA FELIKSA BOLTA

      BARŁOŻNO

      KATEGORIA KL. I - II

      Im. Kropidłowska Karolina kl. IIc

      IIm. Michalska Patrycja kl. IIIa

      IIm. Pączek Bartosz kl.IId                                  

      KATEGORIA KL. III - IV

      Im. Szyca Błażej kl.  Vb

      IIIm. Michalska Wiktoria kl. IVc                                

      KATEGORIA KL. V - VI

      Im. Kropidłowska Weronika kl. Vb

      IIm. Bartos Dominika kl. VIa

      IIIm. Noga Weronika kl. Vb

                                           

      30. III MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU BIBLIOTECZNYM LEKTURY SZKOLNE „ SPOTKANIE NAD MORZEM”

       

      31. XIII UNIJNY OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY - KWIDZYN

      KATEGORIA KL. III – IV

       Im. Błażej Szyca kl. Vb

       IIm. Wiktoria Michalska kl. IVc

      KATEGORIA KL. V - VI

       IIm. Weronika Kropidłowska kl.Vb

       IIIm. Weronika Noga kl. Vb                                                         

       IIIm. Szymon Bielaszewski kl. VIc         

       

      32. REJONOWY KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNEJ

      III MIEJSCE JOACHIM GÓRNAŚ

      IV MIEJSCE DOMINIK SEGAR

       

      33. KAMIL WĘSAK

      V MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ - ETAP WOJEWÓDZKI

       

      34. JOACHIM GÓRNAŚ II MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS IV-VI

       

      35KONKURS PLASTYCZNY ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU

      I MIEJSCE

      MONIKA MOKWA

      WYRÓŻNIENIE 

      WIKTOR MOGIELNICKI

      PAULINA WOJTASIEWICZ

       

      KONKURS FOTOGRAFICZNY ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU

      I MIEJSCE

      KAROL RZOSKA

      KONKURS LITERACKI ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU

      WYRÓŻNIENIE

      KACPER SZYCA

       

      36. WYRÓŻNIENIE W VII KONKURSIE PLASTYCZNYM DZIEŁA BIBLIJNEGO DIECEZJI PEPLIŃSKIEJ

      SEBASTIAN MATULA

       

      37. XIII BIEGI IM. KS. KAN. STANISŁAWA PEPLIŃSKIEGO

      SZLACHTA

      KATEGORIA KL. I - II

      Im. Kropidłowska Karolina IIc           

      IIm. Pączek Bartosz IId                           

      KATEGORIA KL. III - IV

      Im. Szyca Błażej Vb                     

      KATEGORIA KL. V - VI

      Im. Noga Weronika Vb

      IIIm. Kropidłowska Weronika Vb

                                      

      38. III MIEJSCE

      MISTRZOSTWA POWIATU W 4-BOJU DZIEWCZĄT SZKOŁ PODSTAWOWYCH

        

      39. MIĘDZYWOJEWÓDZKI FINAŁ XXXIV „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO”

      I MIEJSCE

      KORNELIA KRYSIAK – W KATEGORII RECYTACJE  I – III

      II MIEJSCE

      MARIA GOSZ  - W KATEGORII RECYTACJA I ŚPIEW I-III

      II MIEJSCE

      MACIEJ MOKWA – W KATEGORII RECYTACJE KLAS IV- VI

      II MIEJSCE

      PATRYCJA GOLIMOWSKA – W KATEGORII RECYTACJA I ŚPIEW KLAS IV-VI

       

      40. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W MOIM ŻYCIU”

      I miejsce

      MATYLDA KADOW

       

      MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W MOIM ŻYCIU”

      III miejsce

      NIKODEM KOWALEWSKI

       

      41. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICHOWIE

      II MIEJSCE W I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE  WIEDZY O WIOŚNIE

       

      42. XIX BIEGI ULICZNE IM. JANA KIELASA - SKARSZEWY

      KATEGORIA KL. I – III

       IIIm. Karolina Kropidłowska IIc

      KATEGORIA KL. IV – VI

      Im. Weronika Kropidłowska Vb

      IIIm. Dominika Bartos VIa

       

      43. XIV PIKNIK SPORTOWY  MARSZ PO ZDROWIE Z ENERGĄ - OSIECZNA

      BIEGI ULICZNE

      Kategoria kl. I - II

      IIm. Kropidłowska Karolina IIc

      IIm. Pączek Bartosz IId

      IIIm. Kolaska Martyna IIc

      Kategoria kl. III - IV

      Im. Szyca Błażej Vb

      IIm. Michalska Wiktoria IVc

      IIIm. Sękowski Kacper IVa

      Kategoria kl. V - VI

      Im. Kropidłowska Weronika Vb 

      Im.  Sękowski Szymon VIa

      IIm. Noga Weronika Vb

      IIIm. Bartos Dominika VIa

      CHÓD SPORTOWY

      Kategoria kl. III - IV

      Im. Szyca Błażej Vb

      IIm. Pączek Dawid IVb

      Kategoria kl. V - VI

      Im. Bartos Agata Via

      IIm. Dubiela Patrycja VIc

       

      XXII OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH ŁÓDŹ

      IVm. Kropidłowska Weronika Vb

      VIm. Noga Weronika Vb

      Xm. Bielaszewski Szymon VIc

       

      45. XII MIĘDZYWOJEWÓDZKI FESTIWAL SZKOLNYCH ZESPOŁÓW KOCIEWSKICH ” BRZAD”

      I MIEJSCE

      Patrycja Golimowska – VI c

      Miłosz Fryska – VI a

      Maciej Mokwa - IV c

      Patryk Domaros -  IV c

      Patryk Pilacki – IV b

      Piotr Pilacki IV b

      Amelia Bartwicka – IV c

      Zuzanna Czubek – IV b

      Martyna Szramka – III a 

      Maja Kobylińska – III a

      Kornelia Krysiak – III b

      Alicja Cejer – III b

      Emilia Myszewska – III b

      Maria Gosz – III b

      Monika Mokwa – I a

       

      46. VI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KL. IV-VI

      MATYLDA KADOW – VIII MIEJSCE

      KAMIL BRYLOWSKI – X MIEJSCE

       

      47. Konkurs na prezentację multimedialną "Nasze Nadleśnictwo".

      II miejsce 

      Katarzyna Rogowska,

      Amelia Jakubowska,

      Patrycja Golimowska 

    • 2014/2015

    • 1. MISTRZOSTA REJONU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – Kaliska 2014

      /KATEGORIA CHŁOPCÓW/

      I miejsce -

      REPREZENTANCI

      Sękowski Szymon

      Bielaszewski Szymon

      Gosz Filip

      Szyca Błażej

      Reimus Jakub

      Radziejewski Mikołaj

      Reimus Cezary

      Gawrzyjał Dawid

      Zawadewicz Krystian

      Czapiewski Szymon

      Wysocki Szymon

      /KATEGORIA DZIEWCZĄT/

      - I miejsce -

      REPREZENTANCI

      Dahm Sandra

      Bartos Dominika

      Bobkowska Julia

      Birna Julia

      Bartos Agata

      Lanzer Natalia

      Chmielowska Agnieszka

      Bartwicka Julia

      Noga Weronika

      Kropidłowska Weronika

      Makowska Iga

       

      2. MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

      III MIEJSCE

      DAHMSANDRA

      BARTOS DOMINIKA

      BOBKOWSKA JULIA

      BIRNA JULIA

      BARTOS AGATA

      CHMIELOWSKA AGNIESZKA

      NOGA WERONIKA

      KROPIDŁOWSKA WERONIKA

      GRĄZKA AGATA

       

      IV MIEJSCE

      SĘKOWSKI SZYMON

      BIELASZEWSKI SZYMON

      GOSZ FILIP

      SZYCA BŁAŻEJ

      REIMUS JAKUB

      RADZIEJEWSKI MIKOŁAJ

      REIMUS CEZARY

      GAWRZYJAŁ DAWID

      CZAPIEWSKI SZYMON

      PROCHOŃ MARTYN

       

      3. XXXII BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO BĘDOMIN

      Kategoria kl.IV

      Im. Weronika Noga kl.IVb

      Im. Szymon Bielaszewski kl.Vc

      IIm. Weronika Kropidłowska kl.IVb

       

      PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

      Im. PSP Nowa Karczma

      IIm. PSP LUBICHOWO

      IIIm. PSP nr1 Kościerzyna

      PSP Lubichowo: F. Jastrzemski, A. Chmielowska- IVa,  J. Birna, W. Kropidłowska, W. Noga, W. Krajnik, B. Szyca, M Wilkowski- kl.IVb, Sz. Sękowski- kl.Va,  M. Warmbier-Vb,  P. Dubiela,  Sz. Bielaszewski-kl.Vc

       

      XX KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE - KOŚCIERZYNA

      KATEGORIA KL. I-II

      Vm. Filip Rebiszka kl. IIIa

      KATEGORIA KL. III-IV

      Im. Weronika Noga kl. IVb

      IIm. Weronika Kropidłowska kl. IVb

      IIm. Szymon Bielaszewski kl. Vc

      VIm. Wiktoria Krajnik kl. IVb

      VIm. Fabian Jastrzemski kl. IVa

      KATEGORIA KL.V-VI

      VIm. Dominika Bartos kl. Va

       

      5. Kornelia Krysiak I miejsce  VII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego (etap rejonowy

      Patrycja Golimowska II miejsce w VII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego (etap rejonowy)

       

      6. I miejsce (kat. dziewcząt) Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym

      7. Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym „Kaliska 2014” I – miejsce w kategorii dziewcząt Agnieszka Błędzka VI c, Sandra Dahm VI c

      8. XXII Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Dyktando Kociewskie”  - II miejsce Agnieszka Furgalska z kl. VIa, III miejsce Joachim Górnaś z kl. III c

      9. VII FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO - II MIEJSCE KORNELIA KRYSIAK

       

      10. XI Ogólnopolski Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek „ Kolandy Lólków Naszych”

      I miejsce w kategorii Zespoły

      Skład zespołu :

      Magdalena Buniek – VI a

      Monika Fryska – VI a

      Miłosz Fryska – V a

      Patrycja Golimowska – V c

      Maciej Mokwa – III a

       

      11. UCZNIOWIE REPREZENTUJĄCY NASZĄ SZKOŁĘ W TURNIEJU ZAPAŚNICZYM W BERLINIE  
      W RAMACH KLUBU SPORTOWEGO „OLIMPIK”

          I MIEJSCE – TYTUS KATKOWSKI KL. IV A

          I MIEJSCE –  MARCIN GORT KL. II A

          V MIEJSCE – MIŁOSZ GORT KL. V B

          II MIEJSCE – KACPER SZYCA KL. V B

          III MIEJSCE – FILIP GOLIMOWSKI KL. IV A

       

      12. I MIEJSCE  W MISTRZOSTWACH REJONU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

      CZARNA WODA 2015

      MIŁOSZ PEKA – VI C

      FILIP GOSZ – VI C

      LAURENS TREPKOWSKI – VI C

      PRZEMYSŁAW EJSMOND – VI C

      REMIGIUSZ MYSZEWSKI – VI C

      DAWID GAWRZYJAŁ – VI A