ZAJĘCIA DODATKOWE
Zajęcia z Pomocy Psychologiczno Pedagogicznej:
- Terapia pedagogiczna (grupowa i indywidualna)
- Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne (indywidualne)
- Rewalidacja indywidualna
- Terapia logopedyczna (grupowa i indywidualna)
- Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (j. polski, j. angielski, matematyka)
- Gimnastyka korekcyjna dla uczniów klas 1- 3
ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE I KOMPETENCJE KLUCZOWE w roku szkolnym 2023/2024
od 27.10.2023 r.
Lp.
Tematyka zajęć
Klasa
Prowadzący
Dzień
tygodnia
Godzina
Miejsce
/sala/
Zajęcia wyrównawcze
dla uczniów powracających
z zagranicyVII B,
VIII B
Natalia Lazer
wtorek
14:55- 15:40
1 B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiVIII
Justyna Adrych
czwartek
14:55 – 15:40
5 B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiVII gr.I
Justyna Adrych
czwartek
14:00 – 14:45
5 B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiVII gr.II
Justyna Adrych
piątek
14:00 – 14:45
5 B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiVIII gr.III
Justyna Adrych
piątek
14:55 – 15:40
5 B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiVI gr.I
Mirosława Kwaśniewska
czwartek
13:00 – 13:50
4 B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiVI gr.II
Marta Pielak
piątek
13:05 – 13:50
4 B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiV gr.I
Małgorzata Kaszuba
środa
13:05 – 13:50
51A B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiV gr.II
Marta Pielak
czwartek
13:05 – 13:50
3 B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiIV gr.I
Justyna Adrych
czwartek
13:05 – 13:50
42 B2
Zajęcia wyrównawcze
z matematykiIV gr.II
Marta Pielak
poniedziałek
13:05 – 13:50
3 B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiegoVII
Natalia Lazer
poniedziałek
14:55 – 15:40
1 B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiegoV B
Natalia Lazer
wtorek
14:00 – 14:45
1 B2
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z zagranicy
VII,VIII
Natalia Lazer
wtorek
14:55 – 15:40
1 B2
Zajęcia wyrównawcze
I
Dorota Augustjańska
poniedziałek
13:05 – 13:50
16 B1
Zajęcia wyrównawcze
II
Dorota Augustjańska
czwartek
14:00 – 14:45
16 B1
Zajęcia wyrównawcze
III
Dorota Augustjańska
środa
13:05 – 13:50
16 B1
Zajęcia wyrównawcze
z języka niemieckiegoVII
Katarzyna Wons
czwartek
14:00 – 14:55
45A B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka niemieckiegoVIII
Katarzyna Wons
czwartek
14:45 – 15:40
45A B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiegoI – III
Marieta Stefaniak
wtorek
12:00 – 12:45
8 B1
Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiegoIV – V
Małgorzata Morawska – Witta
wtorek
14:00 – 14:45
3 B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiegoVI
Grażyna Klonecka – Barrett
poniedziałek
14:00 – 14:45
4 B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiegoVII
Małgorzata Morawska – Witta
Wtorek
14:45 – 15:40
3 B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiegoVIII A
Grażyna Klonecka – Barrett
poniedziałek
14:55 – 15:40
4 B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka angielskiegoVIII B
Małgorzata Morawska – Witta
poniedziałek
14:55 – 15:40
3 B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiegoVII
Iwona Kowalczyk
wtorek
14:55 – 15:40
45 B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiegoVI B
Iwona Kowalczyk
wtorek
14:00 – 14:45
45 B2
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
VI A, VI C
Beata Deptulska
poniedziałek
13:05 – 13:50
45A B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiegoV A, V C
Beata Deptulska
poniedziałek
14:00 – 14:45
51A B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiegoIV
Iwona Kowalczyk
wtorek
13:05 – 13:50
1 B2
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiegoIV A, IV C
Beata Deptulska
środa
13:05 – 13:50
42 B2
KOMPETENCJE KLUCZOWE W PSP LUBICHOWO / kl. VIII /
Lp.
Tematyka zajęć
Klasa
Prowadzący
Dzień
tygodnia
Godzina
Miejsce
/sala/
Kompetencje kluczowe z matematyki
VIII B
M. Pielak
Wtorek
14:00 – 14:45
1 B2
Kompetencje kluczowe z języka polskiego
VIII A
K. Lassota
wtorek
14:55 – 15:40
1 B2
VIII B
środa
14:00 -14:45
45 B2
SPOTKANIA POZALEKCYJNE w roku szkolnym 2023/2024
SPOTKANIA POZALEKCYJNE DLA KLAS I-VIII
Lp.
Imię i nazwisko nauczyciela
Prowadzone zadanie
Dzień tygodnia
Godzina
Sala
M. BOGUCKARozwijanie kompetencji matematycznych (kl. 1 - 3)
CZWARTEK
12:00 – 12:45
32 B1
E. SCHULZRozwijanie kompetencji informatycznych (kl. 1 – 3)
WTOREK
12:00 – 12:45
5 B1
K. OSOWSKARozwijanie kompetencji czytelniczych (kl. 1 – 3)
PONIEDZIAŁEK
12:00 – 12:45
3 B1
B. ŁOJEWSKARozwijanie kompetencji przyrodniczych (kl. 1 – 3)
CZWARTEK
12:00 – 12:45
6 B1
E. WELTROWSKARozwijanie kompetencji polonistycznych (kl. 1 – 3)
ŚRODA
13:50 -14:35
8 B1
R. JODKORozwijanie kompetencji teatralnych
(kl. 1 – 3)PONIEDZIAŁEK
13:50 – 14:35
7 B1
A. KUŚNIERZKoło plastyczne (kl. 1- 3)
ŚRODA
13:05 – 13:50
10 B1
K. PĄCZEK - BOROWSKARozwijanie zainteresowań rozwijających kompetencje społeczne
(kl. 1 – 3)PONIEDZIAŁEK
12:00 – 12:45
2 B1
J. SOBOLEWSKAKoło polonistyczne (kl. 1 – 3)
PONIEDZIAŁEK
14:00 – 14:45
13 B1
M. PIELAKKoło matematyczne (kl. 4 - 8)
WTOREK
14:55 – 15:40
4 B2
S. SZYDŁOWSKAKoło plastyczno – kulinarne
(kl.4 – 8)PIĄTEK
13:05 – 13:50
21/30
K. LASSOTAKoło teatralne (kl. 4 – 8)
WTOREK
13:05 – 13:50
3 B2
R. STEMPLEWSKIKoło muzyczno - instrumentalne
ŚRODA
14:00 – 14:45
8 B2
I. LASSOTAKoło przyrodnicze
CZWARTEK
13:05 – 13:50
6 B2
S. JĘDRZEJEWSKIKoło sportowe
WTOREK
14:00 – 14:45
Sala gimnastyczna
M. KUCHTAKoło historyczne
PONIEDZIAŁEK
13:05 – 13:50
8 B2
K. KUROWSKAKoło biologiczne
WTOREK
14:55 – 15:40
2 B2
D. AMBROZIAKKoło rozwijające kompetencje cyfrowe
CZWARTEK
14:55 – 15:40
7 B2
ZAJĘCIA SPORTOWE w roku szkolnym 2023/2024
ZESPÓŁ "LUBICHOWSKIE KOCIEWIAKI"
Nasza przygoda z gwarą rozpoczęła się w 1990 r. Początkowo nazywaliśmy się "Wasze Klepy", gdyż swoją działalność ograniczaliśmy tylko do gadek kociewskich. Nasze zainteresowanie i fascynacja kulturą regionu szybko i sukcesywnie rozwijała się. Zespół rozrastał się liczebnie jak i wzbogacał swój repertuar. Już nie skupiamy się wyłącznie na gadkach, ale śpiewamy pieśni różnych kompozytorów kociewskich i posiadamy małą kapelę - akordeon, skrzypce, diabelskie skrzypce i burczybas. Wraz z rozwojem repertuaru zmieniliśmy nazwę na "Lubichowskie Kociewiaki".
Zapraszamy na stronę internetową naszego zespołu
http://lubichowskiekociewiaki.pl